Servis Hizmetleri

Teknik İstif Makinaları; merkez atölyesi ve Türkiye genelinde’ki 20 servis atölyesi, 200’ü aşkın deneyimli personeli ve mobil servisleri ile her türlü forklift ve istif makinaları konusunda en üst düzeyde bakım onarım ve servis hizmeti sunmaktadır.

Servis hizmetlerinde kullanılan yedek parçalar orijinal olup, yurt içi ve yurt dışından en kısa sürede tedarik edilmektedir. Müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmek amacı ile İstanbul merkez binamızda büyük bir yedek parça deposu olup , ayrıca hizmet verdiğimiz noktalardaki atölyelerde’ de yedek parça depoları bulunmaktadır.

Firmamız, kiraladığı forklift ve istif makinalarını, 24 saat bakım onarım garantili olarak hizmet vermektedir. Kiralama dışındaki müşteri servis taleplerinde ise; her markadaki forklift ve istif makinalarının bakım ve onarımını, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yapılmakta , verilen hizmetler düzenli bir şekilde servis programları aracılığı ile takip edilmektedir.

Atölyelerimizin bulunduğu ve hizmet verdiğimiz şehirler:

İstanbul, Tekirdağ, Çorlu, Gebze, İzmit, Kocaeli, Bursa, Adapazarı, Bilecik, Balıkesir, İzmir, Aydın, Antalya, Manisa, Ankara, Trabzon, Adana, Mersin, Yozgat, Kayseri

Servis Talep Formu