Türkiye'nin
en büyük
forklift
kiralama
filosu

Kiralama ve Satış

Firmamız ihtiyacınıza uygun, her türlü forklift, depo istifleme makinası ve konteyner elleçleme makinasının kiralamasını ve satışını yapmaktadır.
Günümüzün getirdiği bütün teknolojik gelişmeler teknik işler bölümümüz tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. En yeni makinalar ve teknolojik ürünler müşterilerimizin hizmetine en uygun koşullarla sunulmaktadır.
Merkez atölye, Türkiye genelindeki atölyelerimiz ve çalışan deneyimli personelimizle işinizi aksatmadan, hızlı bir şekilde, güvenlik kurallarına uygun olarak, işin ciddiyetinin bilincinde hareket etmekteyiz.

Gezici servislerimiz müşterilerimize her zaman hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.
Herhangi bir distribütörlüğümüz olmaması dolayısıyla ihtiyaç ve isteklere göre her marka ve özellikteki forklifti müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.İhtiyacınıza uygun her türlü forklift, depo istifleme makinası ve konteyner elleçleme makinası satılmaktadır. 2.el makinalarımız revizyonlu, bakımlı ve boyalı olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

İkinci El Forklift

Makina parkımızda çeşitli marka, model ve özelliklerde, ikinci el forklift, depo içi ekipman ve ataçmanların; bakım, onarım, revizyon ve boyaları alanında uzmanlaşmış tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde yapılıp, satış ya da kiralama talebinde bulunan müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

2. el makina talepleriniz için pazarlama departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çözümler

Liman Hizmetleri: Teknik İstif Makinalarının limanlarlarla ilgili çalışmaları kendi elemanları tarafından yürütülmektedir.

Teknik İstif, mevcut makina parkının, limanın ihtiyaçlarını karşılamak ve 24 saat çalışmaya hazır tutulmasını sağlamak amacıyla yeterli sayıda operatör ve teknik personel istihdam etmektedir. Limanlardaki makina parkının tüm periyodik kontrol ve bakımlarının yapılması , arızalara uzman personel tarafından en kısa zamanda müdahale edilerek arızaların giderilmesi sağlanmaktadır.

Akü Kiralama Hizmetleri: Kiralama yaptığımız müşterilerimizin akülü forkliftleri için ihtiyaca göre yedek aküler en uygun şartlarla kiralanmaktadır. Kiralanan akülerin bakımı ve onarımları da şirketimizin teknik elemanları tarafından yapılmaktadır.
Bakım ve Onarım Hizmetleri: Forkliftlerinizin her türlü bakım, onarım ve revizyon işleri en uygun koşullarla, hızlı ve eksiksiz bir şekilde uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca İstanbul’daki merkez atölyemizde  çeşitli marka ve özellikte  makinalarımız kullanıma hazır olarak bulunmaktadır.