Teknik İstif
Teknik İstif Makinaları bir “Dilek Şirketler Grubu” iştiraki olarak; Türkiye’nin en büyük forklift ve istifleme makinaları filosuna sahip, sektörününün öncüsü olan forklift kiralama ve satış firmasıdır.

Teknik İstif Makinaları, 1982 yılında hizmete başlamış olup; bugün her türlü forklift , istif makinası ve ekipmanlarının bulunduğu, İstanbul Sancaktepedeki 5.000 m2’lik merkez binasında hizmet vermektedir. Teknik İstif Makinaları, dünyanın en iyi markalarına sahip ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek 2000 adeti aşkın makina parkı, 275’i aşkın deneyimli kadrosu ve 34 yılı aşkın tecrübesi ile kendi alanında lider olan bir kuruluş’tur.

Teknik İstif Makinaları, bugün ülkemizin önde gelen yerli ve yabancı birçok firmasının; forklift ve istifleme makinaları konusundaki çözüm ortağı olmuştur. Kuruluşundan bu yana müşterilerinin ihtiyacına göre her marka ve özellikteki sıfır ve ikinci el forklift, istif makinaları, konteyner elleçleme makinaları, ataşman ve yardımcı ekipmanlarını, kaliteyi ve hizmeti ön planda tutarak, uygun koşullarla müşterilerine kiralama ve satışını yapmaktadır.

Teknik İstif Makinaları personeli, forklift ve istif makinası ihtiyacı olan müşterilerinin doğru seçim yapabilmeleri için, çalışma yerlerini ziyaret ederek , fizibilite çalışmalarında bulunur ve gerekli tesbitleri yaparlar. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, daha verimli çalışmalarını sağlarlar. İş ahlakı ve prensiplerine bağlı, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan Teknik İstif Makinaları , en yeni ve güvenilir teknoloji sistemlerini kullanarak vermiş olduğu hizmette kalıcı çözümler üretmeye devam edip,müşteri portföyünü arttırmayı hedeflemektedir.
 
  Alış Satış
Dolar 55398 55497
Euro 61414 61524
J. Yeni 51998 52342
ana sayfa kurumsal hizmetler ürünler 2.el forklift servis bölgeleri haberler insan kaynakları site haritası iletişim
© TEKNİK İSTİF 2011 TEKNİK İSTİF bir "DİLEK ŞİRKETLER GRUBU" iştirakidir.
Her hakkı saklıdır.